Artboard 10EfIKONA

 Namaste 

Jmenuji se Evi, jsem společenská žena milující sdílení, která zároveň nedá dopustit na svůj prostor a potřebuje čas sama pro sebe. Během posledních let jsem žila na mnoha různých místech v různých zemích, vyzkoušela si život ve městě i v horách a klikatá životní cesta mě zavedla zpátky na sever Čech. Kromě jógy mě baví trávit čas v přírodě, v horách a nejen skrze jógu se snažím poznávat sama sebe.

 

Proč mám ráda jógu a co mě na ní baví

Jóga je pro mě kotvou. Kotvou mentální i fyzickou, je se mnou kdekoliv a kdykoliv. Naplňuje mě tím, že se týká vlastně každé chvíle našeho života. Ať už je to fyzická praxe na podložce, nebo kultivování mysli a práce s dechem. Miluju pocity zvnitřnění a plynutí, které mi jóga přináší. Představuje pro mě celoživotní cestu a jsem neskutečně vděčná, že jsem se na ní mohla vydat. Každý den mi nastavuje zrcadlo a posouvá mě na té cestě dál. 

 

Jóga se v mém životě vyskytuje už dlouho, nicméně jsem toužila ji poznat více do hloubky, což mě v roce 2019 přivedlo do Yoga Brno, kde jsem absolvovala svůj první instruktorský kurz. Nejen informace, ale hlavně prožitky, kterých se mi během něj dostalo mě uchvátily a měla jsem pocit, že celá praxe najednou dává větší smysl. Po jeho absolvování se mi dostalo příležitosti učit ve studiu v Praze. Hned jsem si uvědomila, kolik toho pořád nevím a že jógové vzdělávání je na celý život. Následoval RYT200 v Y4E, radost z předávání kouzla jógy dalším lidem i z hlubšího pochopení. Na podzim 2022 se mi konečně splnil můj covidem dlouho odkládaný sen a vydala jsem se do Indie. V Rishikeshi jsem strávila měsíc intenzivním výcvikem, kde byla jóga mojí jedinou náplní. Jsem neuvěřitelně vděčná, že se mi dostalo příležitosti učit se od lidí, kteří jógou opravdu žijí a jsou součástí její tradice.

 

Některé moje lekce jsou dynamické a plné síly, jiné jsou klidnější a pomalejší. Nejdůležitější pro mě je respektování individuality každého člověka a principů zdravého pohybu. Přeji si, aby z lekcí každý odcházel s pocitem radosti, klidu a pohody na těle i duchu. 

 

Moc se těším na naše společné lekce i příjemně strávené chvíle,

Evi

 

Artboard 10EfIKONA

 Certifikace a absolvované kurzy

RYT300, Vinyasa Yoga Shala, Rishikesh, Indie

RYT200, Y4E, Praha

Balance na rukou, Yoga4Yogi, Praha

Instruktor jógy 150h, Yoga Brno